5 pór roku w kuchni. Smak na życie

5 pór roku w kuchni. Smak na życie - WACHOWICZ MARIUSZ

Książka po polsku!5 pór roku w kuchni. Smak na życie„5 pór roku w kuchni. Smak na życie” to książka kulinarna jakiej jeszcze nie było. Oryginalne przepisy, odważne połączenia smaków, klasyczne potrawy z nutą modernizmu. I historia niezwykłego człowieka, który żył dla pasji, a teraz z pasją walczy o życie.

Autor – Mariusz Wachowicz – to dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej, doktor nauk ogrodniczych, projektant ogrodów, autor kulinarnego bloga, pasjonat fotografowania.
Wypadek, któremu uległ we wrześniu 2015 r. zmienił wszystko w życiu autora. Mariusz został odnaleziony w środku nocy na ścieżce rowerowej, nieprzytomny z rozległymi urazami głowy. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Na długie tygodnie zapadł w śpiączkę. Nie było z nim żadnego kontaktu.

Po roku od wypadku Mariusz przeszedł nowatorską operację wszczepienia stymulatora pnia mózgu, u prof. Wojciecha Maksymowicza w Olsztynie. Dzięki niej Mariusz, prawdziwy wojownik, powraca do życia.

Po długiej zimie przyszła wreszcie dla niego wiosna. Dlatego w książce Mariusza Wachowicza znajdziemy piątą porę roku i wielki smak na życie.

Do pełni sukcesu potrzebna jest jednak codzienna, wielogodzinna rehabilitacja. To bardzo ciężka praca, którą Mariusz wykonuje, aby powrócić do normalnego życia. Kupując książkę, pomagasz – dochód z jej sprzedaży przeznaczony jest na rehabilitację Mariusza.Pobierz książkę 5 pór roku w kuchni. Smak na życie za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki 5 pór roku w kuchni. Smak na życie

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka 5 pór roku w kuchni. Smak na życie, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce 5 pór roku w kuchni. Smak na życie i baw się dobrze!


  5 pór roku w kuchni. Smak na życie - WACHOWICZ MARIUSZ

  Rezerwuj szczegóły 5 pór roku w kuchni. Smak na życie

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: 5 pór roku w kuchni. Smak na życie
  Autor: WACHOWICZ MARIUSZ
  Wydawnictwo: Zona Zero
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Liczba stron: 192
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2017-09-15
  Rok wydania: 2017
  Wymiary produktu [mm]: 235 x 12 x 163
  Indeks: 22723635  TAGS:

  online 5 pór roku w kuchni. Smak na życie ebook, książkę 5 pór roku w kuchni. Smak na życie fb2, download 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pdf , download 5 pór roku w kuchni. Smak na życie mobi, online 5 pór roku w kuchni. Smak na życie książkę, za darmo pobierz 5 pór roku w kuchni. Smak na życie IPhone, online książkę 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pdf, za darmo 5 pór roku w kuchni. Smak na życie djvu, za darmo pobierz 5 pór roku w kuchni. Smak na życie txt, pobierz 5 pór roku w kuchni. Smak na życie rtf, online 5 pór roku w kuchni. Smak na życie fb2 ,

  e-książkę 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pobierz pdf

  , za darmo 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pobierz książkę, książkę 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pobierz mobi, pobierz 5 pór roku w kuchni. Smak na życie IPad, czytaj 5 pór roku w kuchni. Smak na życie mobi, czytaj 5 pór roku w kuchni. Smak na życie docx, za darmo 5 pór roku w kuchni. Smak na życie awz, za darmo 5 pór roku w kuchni. Smak na życie epub, download książkę 5 pór roku w kuchni. Smak na życie iPad , za darmo 5 pór roku w kuchni. Smak na życie djvu, download 5 pór roku w kuchni. Smak na życie książkę za darmo, za darmo książkę 5 pór roku w kuchni. Smak na życie mp3, czytaj 5 pór roku w kuchni. Smak na życie txt, eBook 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pobierz djvu,

  5 pór roku w kuchni. Smak na życie pobierz książkę za darmo epub

  , 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pobierz książkę pdf za darmo, 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę 5 pór roku w kuchni. Smak na życie pdf za darmo, download 5 pór roku w kuchni. Smak na życie epub.

  Leave a Reply