Miłość w chłodnym klimacie

Miłość w chłodnym klimacie - Mitford Nancy

Książka po polsku!Miłość w chłodnym klimacieRodzina Montdore z Hampton to arystokracja z najwyższej półki, nieprzyzwoicie bogaty ród hrabiowski. Dodatkowo ich wkraczająca w pełnoletność córka, Polly, została obdarzona tak olśniewającą urodą, że wróżyć jej można rychłe zamążpójście. Jednak zabiegi czynione w tym kierunku przez ambitną matkę, lady Montdore, pozostawiają dziewczynę kompletnie obojętną. Również kawalerowie wolą podziwiać ją z daleka… Jaka jest tajemnica pięknej Polly?

– Czy nie możesz być trochę milsza dla nich, żaden mężczyzna nie ma ochoty zalecać się do manekina, to mało zachęcające.
– Dziękuję ci, ale nie chcę, żeby się do mnie zalecano.
– Na miły Bóg, czego więc chcesz?
Tymczasem w Hampton ma pojawić się przyszły spadkobierca majątku, daleki kuzyn z odległej Kanady. Montdore’owie wyobrażają go sobie jako biednego nieokrzesanego prowincjusza z kolonii. Czeka ich jednak prawdziwy szok.

“Miłość w chłodnym klimacie” to kolejna powieść Nancy Mitford rozgrywająca się w środowisku arystokratycznym. Z poprzednią częścią, cieszącą się dużym powodzeniem “Pogonią za miłością”, łączy ją osoba narratorki oraz krąg drugoplanowych postaci.Pobierz książkę Miłość w chłodnym klimacie za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Miłość w chłodnym klimacie

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Miłość w chłodnym klimacie, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Miłość w chłodnym klimacie i baw się dobrze!


  Miłość w chłodnym klimacie - Mitford Nancy

  Rezerwuj szczegóły Miłość w chłodnym klimacie

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: Miłość w chłodnym klimacie
  Tytuł oryginalny: Miłość w chłodnym klimacie
  Autor: Mitford Nancy
  Tłumaczenie: Ambros Aleksandra
  Wydawnictwo: Spółdzielnia wydawnicza Czytelnik
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Liczba stron: 312
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2018-05-26
  Forma: książka
  Indeks: 26168494  TAGS:

  online Miłość w chłodnym klimacie ebook, książkę Miłość w chłodnym klimacie fb2, download Miłość w chłodnym klimacie pdf , download Miłość w chłodnym klimacie mobi, online Miłość w chłodnym klimacie książkę, za darmo pobierz Miłość w chłodnym klimacie IPhone, online książkę Miłość w chłodnym klimacie pdf, za darmo Miłość w chłodnym klimacie djvu, za darmo pobierz Miłość w chłodnym klimacie txt, pobierz Miłość w chłodnym klimacie rtf, online Miłość w chłodnym klimacie fb2 ,

  e-książkę Miłość w chłodnym klimacie pobierz pdf

  , za darmo Miłość w chłodnym klimacie pobierz książkę, książkę Miłość w chłodnym klimacie pobierz mobi, pobierz Miłość w chłodnym klimacie IPad, czytaj Miłość w chłodnym klimacie mobi, czytaj Miłość w chłodnym klimacie docx, za darmo Miłość w chłodnym klimacie awz, za darmo Miłość w chłodnym klimacie epub, download książkę Miłość w chłodnym klimacie iPad , za darmo Miłość w chłodnym klimacie djvu, download Miłość w chłodnym klimacie książkę za darmo, za darmo książkę Miłość w chłodnym klimacie mp3, czytaj Miłość w chłodnym klimacie txt, eBook Miłość w chłodnym klimacie pobierz djvu,

  Miłość w chłodnym klimacie pobierz książkę za darmo epub

  , Miłość w chłodnym klimacie pobierz książkę pdf za darmo, Miłość w chłodnym klimacie pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Miłość w chłodnym klimacie pdf za darmo, download Miłość w chłodnym klimacie epub.

  Leave a Reply