Na imię jej Rose

Na imię jej Rose - Breen Christine

Książka po polsku!



Na imię jej Rose



“Ciepła, wzruszająca opowieść o tym, co może się zdarzyć, gdy życie przestaje się toczyć zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Ludzie uważali Iris Bowen za piękność. Miała burzę rudych włosów, wysokie kości policzkowe, poruszała się jak tancerka. Ale to było dawno. Teraz Iris, ogrodniczka i matka adoptowanej Rose, w wiejskim domu na zachodzie Irlandii stara się prowadzić w miarę normalne życie po śmierci męża. Uwiera ją jednak obietnica dana mężowi przed jego śmiercią; obietnica, której nie zamierza spełnić. Tak jest do dnia, w którym odbiera telefon od swojej lekarki. Po tej rozmowie niespełnione przyrzeczenie Iris, że odnajdzie biologiczną matkę Rose, żeby dziewczyna miała rodzinę, gdyby z nią stało się coś złego, zaczyna ją wręcz prześladować. Wiedziona impulsem, z jedynym dowodem – kopertą sprzed dwudziestu lat – udaje się w podróż śladami przeszłości, która zawiedzie ją do Bostonu i przyniesie zaskakujący rozwój sytuacji nie tylko jej, ale i Rose, przyjaciołom, a nawet zupełnie nieznanym ludziom. W swoim lirycznym debiucie Christine Breen opowiada o sile więzów: emocjonalnych, biologicznych i prawnych oraz o wielu odcieniach poświęcenia. Fabuła prowadzi nas z zachodniego wybrzeża Irlandii do Londynu, Bostonu i z powrotem. Po drodze zaglądamy do ogrodów, muzeów i sal koncertowych”.
Christina Baker Kline, pisarka

“Christine Breen pisze o uczuciach, analizuje głębię matczynej miłości. Sekundujemy jej bohaterom, bo ich dobroć i umiejętność współodczuwania podnoszą na duchu”.
Diane Chamberlain, pisarka

“Świetne wyczucie stylu i ogromna sympatia dla swych postaci”.
Jane Harris, pisarka



Pobierz książkę Na imię jej Rose za darmo

:







<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Na imię jej Rose

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Na imię jej Rose, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Na imię jej Rose i baw się dobrze!


  Na imię jej Rose - Breen Christine

  Rezerwuj szczegóły Na imię jej Rose

  :



  Dane szczegółowe

  Tytuł: Na imię jej Rose
  Seria: Leniwa niedziela
  Autor: Breen Christine
  Tłumaczenie: Zielińska Anna
  Wydawnictwo: Świat Książki
  Język wydania: polski
  Język oryginału: angielski
  Liczba stron: 320
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2016-01-20
  Rok wydania: 2016
  Forma: książka
  Wymiary produktu [mm]: 29 x 222 x 137
  Indeks: 18593273



  TAGS:

  online Na imię jej Rose ebook, książkę Na imię jej Rose fb2, download Na imię jej Rose pdf , download Na imię jej Rose mobi, online Na imię jej Rose książkę, za darmo pobierz Na imię jej Rose IPhone, online książkę Na imię jej Rose pdf, za darmo Na imię jej Rose djvu, za darmo pobierz Na imię jej Rose txt, pobierz Na imię jej Rose rtf, online Na imię jej Rose fb2 ,

  e-książkę Na imię jej Rose pobierz pdf

  , za darmo Na imię jej Rose pobierz książkę, książkę Na imię jej Rose pobierz mobi, pobierz Na imię jej Rose IPad, czytaj Na imię jej Rose mobi, czytaj Na imię jej Rose docx, za darmo Na imię jej Rose awz, za darmo Na imię jej Rose epub, download książkę Na imię jej Rose iPad , za darmo Na imię jej Rose djvu, download Na imię jej Rose książkę za darmo, za darmo książkę Na imię jej Rose mp3, czytaj Na imię jej Rose txt, eBook Na imię jej Rose pobierz djvu,

  Na imię jej Rose pobierz książkę za darmo epub

  , Na imię jej Rose pobierz książkę pdf za darmo, Na imię jej Rose pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Na imię jej Rose pdf za darmo, download Na imię jej Rose epub.

  Leave a Reply