Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce

Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce - Opracowanie zbiorowe

Książka po polsku!Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce“Książka zawiera ćwiczenia z kultury języka polskiego i ich rozwiązania. Omawia najbardziej typowe i najczęstsze błędy językowe popełniane przez Polaków. Jest wykładnią normy językowej. Wszystkie zamieszczone w niej rozstrzygnięcia normatywne są zgodne z przyjętymi w Wielkim słowniku poprawnej polszczyzny PWN pod redakcją profesora Andrzeja Markowskiego.

To książka dla wszystkich, którzy pragną rozwijać praktyczną umiejętność posługiwania się językiem ojczystym i pogłębiać wiedzę o nim. Oto w zespole dydaktycznym kultury języka warszawskiej polonistyki powstało pod kierunkiem dr Katarzyny Kłosińskiej dzieło, które trzeba uznać za imponujący praktyczny aneks do wielkiego słownika poprawnej polszczyzny. Praktyczny, a zarazem imponujący erudycyjnym zapleczem, naukowymi komentarzami dołączonymi do wszystkich ustaleń normatywnych, inwencją i filologicznym rozmachem, intelektualnym polotem i ogólnohumanistycznym formatem intelektualnym, jasnością i klarownością wywodu.

Każdy nauczyciel kultury języka dostanie do ręki podstawowe narzędzie pracy, w którym znajdzie dosłownie wszystko, co istotę tego przedmiotu stanowi. Bo też w największym moim przekonaniu książka ta powinna stać się ogólnopolskim podręcznikiem, i to kanonicznym. Wypełnia ona dotkliwą lukę dydaktyczną, którą do tej pory zastępowano mniej lub bardziej udanymi urogatami ćwiczeniowymi, nieuchronnie skazanymi na aż nadto wyraźną wybiórczość i subiektywność ujęcia”.
Prof. Jan Miodek, Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu WrocławskiegoPobierz książkę Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce za darmo

:<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce i baw się dobrze!


  Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce - Opracowanie zbiorowe

  Rezerwuj szczegóły Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce

  :  Dane szczegółowe

  Tytuł: Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce
  Autor: Opracowanie zbiorowe
  Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Liczba stron: 332
  Data premiery: 2014-09-06
  Rok wydania: 2014
  Forma: książka
  Wymiary produktu [mm]: 290 x 18 x 205
  Indeks: 16675650  TAGS:

  online Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce ebook, książkę Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce fb2, download Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pdf , download Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce mobi, online Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce książkę, za darmo pobierz Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce IPhone, online książkę Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pdf, za darmo Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce djvu, za darmo pobierz Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce txt, pobierz Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce rtf, online Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce fb2 ,

  e-książkę Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pobierz pdf

  , za darmo Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pobierz książkę, książkę Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pobierz mobi, pobierz Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce IPad, czytaj Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce mobi, czytaj Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce docx, za darmo Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce awz, za darmo Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce epub, download książkę Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce iPad , za darmo Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce djvu, download Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce książkę za darmo, za darmo książkę Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce mp3, czytaj Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce txt, eBook Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pobierz djvu,

  Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pobierz książkę za darmo epub

  , Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pobierz książkę pdf za darmo, Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce pdf za darmo, download Nowe formy i normy, czyli poprawna polszczyzna w praktyce epub.

  Leave a Reply