Płeć. Różnorodność, różnojedność

Płeć. Różnorodność, różnojedność - Dziewiecki Marek

Książka po polsku!



Płeć. Różnorodność, różnojedność



Jak bardzo pragniesz być szczęśliwym, pogodzonym z sobą człowiekiem, żyjącym na 100%? Aby znaleźć na to odpowiedź, trzeba zacząć od poznania i zrozumienia tego – kim jestem Ja, Człowiek.

„Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył, stworzył mężczyznę i niewiastę.” (Rdz 1,27)

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego Bóg powołał do życia człowieka na dwa sposoby?

Choć zostaliśmy stworzeni na Boży obraz dochodzimy do wniosku, że nikt z nas nie jest na tyle kompletny, aby był doskonały. Pełnią jest tylko On – dlatego nie ma płci. Czego potrzebujemy więc do pełni życia i przeżywania swojego człowieczeństwa? Klucz do zrozumienia tego, jaki jest sens istnienia płci i dlaczego różnimy się od siebie nawzajem znajduje się u samego Źródła.

Posłuchaj konferencji „Płeć” i poznaj rolę i możliwości świadomego wykorzystania atutów twojej płci do osiągnięcia osobistego szczęścia i powodzenia w życiu.

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania:

 • Czym jest płeć i do czego jest mi potrzebna?
 • Jak rozumieć różnice między kobietą a mężczyzną i co z nich wynika?
 • Po co mężczyźnie kobieta?
 • Czym charakteryzuje się przeżywanie kryzysu/radości/frustracji i miłości na sposób męski i żeński?
 • Kobieta – czy na pewno słaba płeć?
 • Męski dylemat – być twardym czy czułym?



Pobierz książkę Płeć. Różnorodność, różnojedność za darmo

:







<сenter> Rejestracja tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili wiele godzin szukając treści multimedialnych MMS, a obecnie korzystających z najlepiej znanych nowych książek, czasopism i serii, w tym książki Płeć. Różnorodność, różnojedność

Tu jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować, korzystając z linku na tej stronie:


 • Nieograniczone książki, gazety i seriale, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje wszystkie rodzaje gatunków.

 • Znajdź najlepszą książka Płeć. Różnorodność, różnojedność, czasopisma i komiksy w każdym gatunku, w tym akcja, przygoda, anime, manga, dzieci i rodziny, Classics komedia, instrukcja obsługi, Dramaty, Obcy, Horror, Muzyka, Romans, Science Fiction, Fantasy, sport i wiele innych.

 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Chcemy zachować świeżość.

 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.

 • Sprawdź, gdzie codziennie tysiące ludzi dobrze się bawi.
  Zarejestruj się w książce Płeć. Różnorodność, różnojedność i baw się dobrze!


  Płeć. Różnorodność, różnojedność - Dziewiecki Marek

  Rezerwuj szczegóły Płeć. Różnorodność, różnojedność

  :



  Dane szczegółowe

  Tytuł: Płeć. Różnorodność, różnojedność
  Autor: Dziewiecki Marek
  Lektor: Dziewiecki Marek
  Wydawnictwo: RTCK
  Język wydania: polski
  Język oryginału: polski
  Numer wydania: I
  Data premiery: 2016-06-16
  Rok wydania: 2016
  Forma: płyta kompaktowa CD
  Wymiary produktu [mm]: 10 x 151 x 199
  Indeks: 19794747



  TAGS:

  online Płeć. Różnorodność, różnojedność ebook, książkę Płeć. Różnorodność, różnojedność fb2, download Płeć. Różnorodność, różnojedność pdf , download Płeć. Różnorodność, różnojedność mobi, online Płeć. Różnorodność, różnojedność książkę, za darmo pobierz Płeć. Różnorodność, różnojedność IPhone, online książkę Płeć. Różnorodność, różnojedność pdf, za darmo Płeć. Różnorodność, różnojedność djvu, za darmo pobierz Płeć. Różnorodność, różnojedność txt, pobierz Płeć. Różnorodność, różnojedność rtf, online Płeć. Różnorodność, różnojedność fb2 ,

  e-książkę Płeć. Różnorodność, różnojedność pobierz pdf

  , za darmo Płeć. Różnorodność, różnojedność pobierz książkę, książkę Płeć. Różnorodność, różnojedność pobierz mobi, pobierz Płeć. Różnorodność, różnojedność IPad, czytaj Płeć. Różnorodność, różnojedność mobi, czytaj Płeć. Różnorodność, różnojedność docx, za darmo Płeć. Różnorodność, różnojedność awz, za darmo Płeć. Różnorodność, różnojedność epub, download książkę Płeć. Różnorodność, różnojedność iPad , za darmo Płeć. Różnorodność, różnojedność djvu, download Płeć. Różnorodność, różnojedność książkę za darmo, za darmo książkę Płeć. Różnorodność, różnojedność mp3, czytaj Płeć. Różnorodność, różnojedność txt, eBook Płeć. Różnorodność, różnojedność pobierz djvu,

  Płeć. Różnorodność, różnojedność pobierz książkę za darmo epub

  , Płeć. Różnorodność, różnojedność pobierz książkę pdf za darmo, Płeć. Różnorodność, różnojedność pdf książkę pobierz za darmo, pobierz książkę Płeć. Różnorodność, różnojedność pdf za darmo, download Płeć. Różnorodność, różnojedność epub.

  Leave a Reply